xLab XPSER-100 Projector Screen - Electric Motorized RF (100” 4:3)
Rs 17,820
Rs 19,800
-10%
OverView
xLab XPSER-100 Projector Screen, Electric 100", 4:3 Matte, White 0.38mm Thickness :4:3 Ratio0.42mm Matte White Fabric [Grade-B]Size : 100" Diagonal (FL: 83 in, SC: 80 x...Product Description
xLab XPSER-100 Projector Screen, Electric 100", 4:3 Matte, White 0.38mm Thickness :
- 4:3 Ratio
- 0.42mm Matte White Fabric [Grade-B]
- Size : 100" Diagonal (FL: 83 in, SC: 80 x 61 in, BD: 1.5 in)
- Perfect for Classrooms, Business and Home Theater
Related Products
xLab XTS-851B Caller ID Telephone Set
Rs 2,160 Rs 2,400
Samsung Gear S4 1.5GB RAM/ 46MM